Liečenie kameňmi

Pridal / 28th august, 2015 / Nezaradené / Bez komentárov

Liečenie kameňmi

Kamene fungujú na základe rezonancie a vibrácií. Dokážu sústreďovať zvukové a svetelné vibrácie do koncentrovaného lúča, ktorý sa potom používa na liečenie. Krúžením kryštálu po koži dôjde k stlačeniu, ktorým sa vyšle sústredený lúč k orgánu v tele. Niektoré kryštály dokážu človeka povzbudiť alebo upokojiť, iné vedia upokojiť príliš aktívny orgán alebo povzbudiť ten, ktorý funguje nedostatočne. Niektoré kryštály uzdravujú rýchlo, ale súčasne vyvolávajú aj nepriaznivé reakcie, zatiaľ čo iné pracujú oveľa pomalšie. Ak si chcete poradiť napríklad s bolesťou, dokáže vám v tom kryštál pomôcť. Bolesť môže byť výsledkom prebytku či nedostatku energie alebo zablokovanie jej toku. Je potrebné poznať skutočnú príčinu problémy, aby ste vedeli vybrať správny kameň.

Kryštály liečia holisticky, čo znamená, že pôsobia súčasne na fyzickej, citovej, rozumovej a duchovnej úrovni. Dokonale zlaďujú energie a odstraňujú nerovnováhu tým, že sa dostanú až ku koreňu problému. Kryštály pracujú na základe vibrácií a uvádzajú do rovnováhy auru, biomagnetický obal, ktorý obklopuje každého človeka. Ich vibrácie prenikajú telom a aktivujú spojovacie body s čakrami. Množstvo telesných či duševných problém sa dá odstrániť práve zharmonizovaním čakier.

Väčšina chorôb je výsledkom kombinácie viacerých faktorov a prejavuje sa ako nerovnováha v jednotlivých rovinách. Môže ísť o citovú, duševnú alebo duchovnú nevyrovnanosť. V niektorých prípadoch dochádza k prerušeniu kontaktu medzi fyzickým telom a jeho biomagnetickým obalom. Iné energetické poruchy môžu vyvolať faktory spojené s okolitým prostredím, ako je elektromagnetický smog alebo geopatogénne zóny. V niektorých prípadoch ale budete musieť po príčinách choroby pátrať hlbšie. Dôležité je, že kryštály si pozvoľným tempom poradie priamo so skutočnou príčinou problému, nie iba s jeho príznakmi. Kryštály si môžete na 10 – 30 minút umiestniť priamo na telo alebo ich rozložiť okolo seba. Dajú sa tiež použiť ako reflexologické pomôcky na stimuláciu bodov na nohách.

Pri liečbe kamene pokladáme v mieste problému, na čakru, ktorá s problémom súvisí, alebo na dráhu meridiánu, ktorý zahŕňa postihnuté miesto.

Tiež môžeme rozmiestniť kamene okolo tela a to do 30 cm od tela, aby boli v kontakte s aurou. Veľkosť kameňa pri liečení nehrá rolu.c-1154137_6790a0e96a

Komentáre

Komentáre


Leave a Comment