Voda a proces informovania i9

Veda už dávno potvrdila, že vesmír pozostáva z energie, ktorá je v neustálej vibrácii. Táto skutočnosť otvorila neuveriteľne nové pohľady na to, akým spôsobom vnímame a komunikujeme s prostredím, v ktorom žijeme. Každá frekvencia môže byť preložená do série informácií a tie sú potom zaznamenané a ďalej zakódované.

Voda má schopnosť príjmať informácie z prostredia, kadiaľ prechádza. Ide o vibrácie materiálov s ktorými prichádza do styku, vibrácie prostredia kadiaľ tečie, ale aj ľudské emócie či myšlienky. Preto hovoríme, že voda si pamätá, kadiaľ pretekala.

Tieto skutočnosti a veľa ďalších sú už dávno vedecky podložené. Jedena z preukázateľných vedeckých výskumov je práca Dr. Masaru Emota, ktorá získala uznanie na celom svete a už mnohí o nej počuli. Dr. Masaru Emoto vystavoval vodu pozitívnym a negatívnym vibráciám z prostredia, ako napríklad hudba, slová a modlitby, potom dal vodu zamraziť a neskôr mikroskopicky odfotil zamrznutú vodu. Výsledky sú ohromujúce! Tam, kde bola voda vystavená pozitívnym vibráciám, vzniknuté kryštály mali krásne tvary. Pri vystvení negatívnym vibráciám sa kryštály vytvorili zdeformované a nepravidelné. Pokiaľ Vás to zaujíma zadajte do vyhľadávača Google Dr. Masaru Emoto a nájdete stovky informácii o jeho výskume po celom svete. Práve nedávno, dňa 17. októbra 2014 vo veku 71 rokov sa rozlúčil s týmto svetom. Jeho stránky:
http://www.masaru-emoto.net/english/index.html

Na tomto princípe vibrácii je postavená aj i9 informovaná fľaša a to vďaka silnému kremíkovému informačnému kódu vyrobenému technológiou informovania Poznik TP. i9 informovaná flaša využíva princípy, ktoré sú podporené prácou a výskumami renomovaných svetových priekopníkov v oblasti vedy, okrem Dr. Masaru Emoto je to Dr. Korotkov, Dr. Voikov, Pop, rovnako tak ich predchodcovia Dr. Samuel Hahnemann, Dr. Wilhelm Reich a Viktor Schauberger.

Vďaka presnej aplikácii technológie Poznik TP môžeme vybrať, zosilniť a vytlačiť konkrétne informácie energie (vibrácie) k objektom nášho výberu. Informácia je vytlačená v číslach, kde každé číslo obsahuje stovky súborov informácií. Konečným výsledkom je kombinácia niekoľkých tisíc starostlivo vybraných súborov informácií (pozitívne vibrácie), ako sú mantry, hudba, prána, modlitby, svetlo, farby, čísla a ďalšie. Ide o rôzne sady informácií vrátane Rig Veda, Athur Veda, William Blake Love Poems, Beethovenova Symfónia 7 známa pre svoje liečivé energie. Rovnako pozitívne vibrácie slov ako mier, láska, liečenie, vitalita a blaženosť, ktoré boli zozbierané prostredníctvom neustáleho výskumu po dobu niekoľkých desiatok rokov.

Výroba informačného štítku/kódu na i9 informovanej fľaši predstavuje jednu z najväčších databáz informácií na svete.

Proces kódovania zahŕňa prísne postupy a testovanie Dr Viliho Pozníka a jeho tímu, čo v konečnom dôsledku umožňuje I9 informovanej fľaši bez námahy reštrukturalizovať kvapalinu na báze vody a dobyť ju energiou s vysokofrekvenčným nábojom. Ukážka z postupu výroby i9 informovanej fľaše.

Komentáre

Komentáre

Leave a Comment