To co je na ní nejzvláštnejší je, že funguje. Dáte si do ní vodu z vodovodu a do několika minut je změnená. Je to legrační :). Je veselá, pěkná a dobrá do ruky. Dobře se drží a krásně se z ní pije a hodí se k obrusu. :), Prostě vyladěná láhev. Duše K – Slunovrat a vesmírné rytmy – Jaroslav Dušek a Pjér la Šé’z – Divadlo Kampa ॐ
Jaroslav Dušek

Vždy som mal radšej vodu zo skleneného pohára než z plastového, nakoľko sa obávam chemických látok, ktoré z plastu unikajú do môjho tela. Keď som počul o i9 informovanej fľaši, veľmi ma to zaujalo, a neuveriteľné výroky o tej fľaši ešte viac. Celkom jednoducho som urobil “jablkový test”. Celkom zaiste by jablko v štandardnom pohári zhnilo a uschlo, avšak v i9 informovanej fľaši zostalo zachované a čerstvé. Som si istý, že v budúcnosti uvidíme túto novú technológiu ešte v mnohých domácnostiach. Dovtedy neustále čelíme výzve, ako znížiť hladinu toxínov, ktoré prehĺtame. Výmenou vašej plastovej fľaše, ktorú si beriete zo sebou do posilovne za sklenenú fľašu i9 by mohlo priniesť tak dôležitý prínos pre vaše zdravie, ako samotné chodenie do posilovne.
Julian M. Winer,
Bsc(Ost) D.O., Winer Clinics, Londýn

Ak by nebolo Poznik TP a informovanej vody, dnes by som nebol nažive.
Martin Strel
Držitel guinesového svetového rekordu v preplávaní celej dĺžky rieky Amazon, 5268 km (3274 míľ).


Volám sa Saj, som podnikateľ a pochádzam z Londýna. i9 informovaná fľaša je úžasný výrobok, ktorý ma úplne dostal a som presvedčený, že každý na svete potrebuje jednu z týchto fliaš. Voda tvorí 65% nášho tela, a to aby som bol správne hydratovaný bolo a je pre mňa veľmi dôležité. Jasne môžem vidieť úžitok z toho, keď počas dňa pijem dostatočné množstvo vody. Prejaví sa v tom, že mám viac energie, jasnejšie emócie a prekypujúce zdravie, zatiaľ čo v minulosti boli časy, keď som nepil veľa vody a trpel som nielen mentálne, ale aj emocionálne a fyzicky. Keď som prvýkrát uvidel i9 informovanú fľašu, bol som veľmi nadšený, že sa našiel konečne niekto, kto sa chytil myšlienky, o ktorej som počul od Masura Emota a premenil ju na super moderne vyzerajúci výrobok. Bol som si vedomý, že voda môže byť kódovaná informáciou a že písanie správ na vodu zmenilo kvalitu, chuť a energiu vody – to som v minulosti zažil – písanie pozitívnych správ na nálepky a potom som ich nalepil na džbány s vodou, čo malo silný a výrazný vplyv. Napriek tomu som nebol pripravený na niečo také, ako bola moja prvá i9 informovaná fľaša. Predovšetkým ten výrobok vyzerá dokonale ohromujúco a nadchla ma skutočnosť, že si ho môžem upraviť podľa môjho výberu farieb. Počas niekoľkých minút po naliatí vody a čerstvého džúsu do fľaše sa chuť okamžite premenila na super čerstvú ako keby tam došlo k akejsi obrovskej podpore prirodzenej živosti v tekutine a ja som doslova mohol cítiť výbuch energie v mojom tele, a to hneď po vypití nápoja. Teraz sú to asi 2 týždne, čo používam túto fľašu a mám neskutočne veľa energie, je to až neuveriteľné. Moje myšlienky sú veľmi jasné a moja myseľ je sústredená. Môj zdravotný stav sa každým dňom zlepšuje a cítim sa úplne úžasne. Moja manželka tiež niekoľkokrát pila z tejto fľaše a zamilovala si ju, nakoľko okamžite pocítila zmenu. S tou fľašou taktiež polievam kvety, ktoré okrem toho, že rastú, vyzerajú veľmi zdravo. Táto fľaša mi pomáha mnohými spôsobmi získať optimálnu vitalitu mysle, tela a duše. Povedal som to už predtým a znova to zopakujem: každý potrebuje jednu z týchto fliaš. Pre mňa je to už jediný spôsob pitia vody. Ďakujem tímu ľudí, ktorý sa podieľal na výrobe i9 informovanej flaše. Som veľmi vďačný za vašu prácu.
Saj P,
Online podnikateľ, Londýn, UK

Na svojich nedávnych cestách po Peru, som dostal vážnu bronchiálnu infekciu hrudníka. Nekontrolovateľne som kašľal, kým som bral antibiotiká. Tie zmiernili niektoré z príznakov infekcie, ale bolestivý kašeľ stále napádal môj organizmus. Po zadovážení fľaše a po pití vody z tejto fľaše som spozoroval, a to dosť rýchlo, že kašeľ, ktorý ma trápil, sa zmiernil a moje telo sa rýchlo uzdravilo. Všimol som si, že bolesť z môjho tela úplne zmizla. Uvedomil som si zmysel wellnesu, ktorý je spojený s myšlienkou, že v prirodzenom prostredí, ako je napríklad les alebo voľne tečúca voda, človek cíti menej stresu a je mu lepšie na duši. Keď som dal obyčajnú vodu z vodovodu do informovanej fľaše, voda chutila úplne inak. Nejakým spôsobom sa premenila na sladko chutnajúci elixír, ktorý dobil moje telo energiou. Pokračujem s pitím vody z tejto fľaše a bezpochyby cítim, že to má pozitívny vplyv na moje telo a stav mojej mysle. Jednoznačne sa cítim pokojnejší, lepšie viem zvládať stresové situácie a som dlhšie hydratovaný. Čo sa týka zmiernenia mojich zdravotných ťažkostí, určite by som odporučil najskôr vyhľadať lekársku pomoc. Pitie vody z tejto fľaše je výborným doplnkom k navráteniu zdravia a zlepšeniu vitality, avšak nie je náhradou za odbornú lekársku starostlivosť.
Andrew Rastegarnia

i9 informovaná fľaša je nevyhnutnosťou pre profesionálneho športovca alebo jednotlivca hľadajúceho naozajstné zdravie a optimálny výkon v športe či v živote. V našej dnešnej rýchlo sa vyvýjajúcej a stresujúcej dobe sme neustále bombardovaní nespočetným množstvom negatívnych vplyvov. Táto skutočnosť je dôvodom, prečo je dôležité mať niečo, čo nám môže pomôcť zredukovať tieto negatívne dopady na naše telá a mysle a takisto niečo, čo nám pomôže zvýšiťenergetickú hladinu. Voda je našou voľbou číslo jeden! Prečo? Pretože naše telá pozostávajú z veľkej časti z vody, a tak mať prístup ku kvalitnej, skutočnej vode, ktorú by sme mohli piť, je nutnosťou a nie iba voľbou! i9 fľaša je ideálnou voľbou, ktorá nám zabezpečí prístup k takej vode. Vďaka príjmu informovanej vody zvyšujeme kvalitu nášho zdravia a vnútornej pohody. Je to špička nových vedeckých poznatkov, s akými som sa ešte nikde inde nestretol.
Dr. Martin Weiss,
DC, LIFE Chiropractic College West, San Francisco Bay Area

Bol som skeptik, ale napriek tomu som vyskúšal jednoduchý šesť dňový jablkový test, a teraz tomu úplne verím. Kamkoľvek idete, čokoľvek robíte, majte tú fľašu pri sebe. Vyzerá úžasne a s vaším telom robí zázraky!
Joseph Rain

 

 

 

 

 

Komentáre

Komentáre

Leave a Comment