Materiály a kvalita i9

i9 je vyrobená zo skla

Čisté sklo je priehľadný, relatívne pevný materiál, odolný proti opotrebeniu, v podstate inertný a biologicky neaktívny. Sklo je tvorené predovšetkým oxidom kremičitým, získaný z kremeňa. i9 informovaná fľaša je vyrobená z čistého skla.
Sklo je 100% zdravotne neškodným materiálom. Je dokázané, že sklo zachováva kvalitu a chuť potravín. Predlžuje trvanlivosť lepšie ako plast. Bolo preukázané, že plast je pre ľudský organizmus škodlivý. BPA fľaše obsahujú prinajmenšom 4 ďalšie škodlivé látky. To isté platí aj o hliníkových fľašiach.
Sklo je tiež šetrné k životnému prostrediu a je zodpovednou voľbou ľudí, ktorým záleží na ich zdraví. Kremík v ňom obsiahnutý je nositeľom informácie a tým umožňuje i9 informovanej fľaši uchovávať informáciu, ktorá je vložená v informačnom kóde cez orgónové kánony.
Sklo zostáva najspoľahlivejším, najvhodnejším a bezpečným materiálom na prenos a konzumáciu vody.

i9 informačný kód

i9 kód je vyrobený z kremíka, teda z rovnakého materiálu ako počítačové čipy alebo zariadenia na ukladanie dát. Kremík je najlepším materiálom na absorbovanie informácií. Informačný kód je vlepený na vonkajšej strane fľašky do vytvoreného priestoru presne pre jeho rozmer. i9 informačný kód na fľaške má do doživotnú záruku.

 

Silikónové gumičky


Silikón je umelá látka odvodená z kremíka a ďalších chemických látok. Je chemicky nereaktívny, tepelne odolný. Je to ideálny materiál pre lekárske využitie.
Silikónové gumičky svojim obsahom kremíka a kombináciou s kremíkovým informačným kódom a sklom maximalizuje schopnosť i9 fľaše uchovávať informáciu. Gumičky boli navrhnuté a strategicky rozmiestnené tak, aby fľašu chránili takmer z každého možného uhla. Väčšina rozbitých fliaš v praxi bola spôsobená nesprávnym zavretím uzáveru. Farby boli vybrané na základe starovekej ajurvédskej védy, podporujúcej dobrý zdravotný stav a integritu tela. Aj vďaka gumičkám a ich farbám je i9 naozaj moderná a ponúka tak okrem iného aj farebnú terapiu.

 

Komentáre

Komentáre

Leave a Comment