Úvod / Predstavenie výrobku

Čo je i9 informovaná fľaša?

Je to fľaša s informačným štítkom/kódom obsahovo zakódovanými niekoľkými tisíckami starostlivo vybraných súborov informácií (pozitívnych vibrácií), ako napríklad prány, mantry, melódie, citáty / myšlienky, modlitby, svetlo, čísla, farby/…, ktoré sa navzájom ovplyvňujú a podieľajú sa na vytváraní úplnej harmónie.

V čom je informovaná voda lepšia od tej bežnej?

Moderné zaobchádzanie s vodou, rozvody, armatúry a znečistenie spôsobujú, že sa voda stáva deštruktúrovanou (mŕtvou), a tak stráca svoju prirodzenú vitalitu, samočistiace a antibakteriálne vlastnosti. Deštruktúrované molekuly vody sa hromadia do väčších zhlukov, a tak sa živým organizmom ťažšie vstrebávajú. Týmto je telo nútené využívať energetické zásoby, ako aj reštrukturalizovať zväčšené zhluky molekúl, a to za účelom využívania vody pre životne dôležité telesné funkcie. Proces informovania pomáha navrátiť štruktúru vody do jej prirodzeného (živého) stavu.

Ako informovaná voda ovplyvňuje telo / organizmus?

Vďaka stresu, nesprávnej výžive a znečisteniu (a mnohým iným faktorom) sa voda v našom organizme stáva deštruktúrovanou (stráca svoju vitalitu, samočistiace a antibakteriálne vlastnosti). To znamená, že imunitný systém organizmu musí túto škodu napraviť, a to využitím energetických rezerv, čo spôsobuje, že sme často unavení a náchylní k chorobám. Proces informovania pomáha navrátiť štruktúru vody do jej prirodzeného (živého) stavu. Pitie informovanej vody pomáha nášmu organizmu vyvážiť energetické hladiny, a tak sa cítime svieži a máme viac energie.

Akým druhom vody je potrebné fľašu naplniť?

Jednoducho použite bežnú pitnú vodu z kohútika alebo iných zdrojov pitnej vody (z fľaše, z nádrže…)

Môžem dať do fľaše aj iné tekutiny ako vodu a aký efekt to bude mať na obsah môjho nápoja?

Áno, do fľaše môžete dať aj iné tekutiny. Akúkoľvek tekutinu nalejete do fľaše, stane sa informovanou. Nápoje s vysokým obsahom alkoholu alebo iné populárne nápoje, ako napríklad šumivé nápoje, káva, čaj, atď., môžu zmeniť svoju chuť.

Ako dlho musím čakať, aby sa voda stala informovanou?

Proces informovania prebieha okamžite kým rozsiahle testy ukazujú mierne narastajúce zvýšenie v priebehu ďalších 3 hodín

Ako dlho bude mať vplyv i9 informovaná fľaša na vodu, ktorá je v nej?

i9 informovaná fľaša je dodávaná s doživotnou zárukou na informačný kód, t.z., že nestratí svoju schopnosť ani po dlhom čase.

Zlepší informovaná fľaša môj telesný a duševný výkon?

Informovaná (štruktúrovaná) voda pomáha organizmu získať späť jeho prirodzenú rovnováhu, a tým pomáha zlepšiť telesný a aj duševný výkon.

Ako dlho môžem nechať vodu v i9 fľaši, aby bola stále pitná?

Pre žiadnu vodu nie je dobré, aby stála dlhý čas, a preto odporúčame pravidelné napĺňanie vody. Pred každým naliatím vody do fľaše, opláchnite fľašu pod tečúcou vodou.

Ak nechám uzáver na i9 fľaši otvorený, ovplyvní to kvalitu vody vo fľaši?

Nie, neovplyvní. Uzáver môže byť otvorený alebo zavretý. Avšak, ak uzáver zavriete, chránite tým obsah vody od vonkajšieho znečistenia.

Niekedy sa stane, že ak nalejem vodu do i9 fľaše, na stene fľaše sa objavia bublinky. Čím to je spôsobené?

Toto je prirodzený jav, ak je vo vode prítomný kyslík. Naliatím vody do i9 informovanej fľaše sa môže zvýšiť obsah kyslíka a tým dochádza k zvýšeniu prítomnosti bubliniek. Rovnako ako pri všetkých bublinkách, vzduch stúpa až po vrch fľaše. Ak necháte uzáver fľaše otvorený, rýchlejšie sa zbavíte bubliniek.

Niekedy, keď nalejem do fľaše vodu z vodovodného kohútika spozorujem, že voda vo fľaši je kalná. Čím to je spôsobené?

Zákal je často spôsobený vodou z potrubia, kde je voda pod trochu väčším tlakom ako keď je voda v pohári, ale je pravdepodobné, že zákal vzniká i vďaka drobným vzduchovým bublinám vo vode. Tento výskyt zákalu je úplne normálny a mal by zmiznúť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Čo sa stane s vodou ak ju nalejem do normálneho pohára alebo fľaše?

Akonáhle je voda informovanou, bude si udržiavať svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru. Naliatie vody do plastovej alebo hliníkovej fľaše môže spôsobiť, že informovaná voda rýchlejšie stratí svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru.

Technológia

Čo je Poznik TP (Technológia Poznik)?

Poznik TP (Technológia Poznik) je kombináciou niekoľkých vedeckých procesov schopných ovplyvniť systém pospájaných molekúl rozličných vecí (voda, sklo, plast, kov, atď.), a to pomocou informácií alebo kódu.

Čo je informovaný kód/štítok?

Informovaný kód je samolepiaci štítok, ktorý má schopnosť prenášať tisícky súborov dôkladne zakódovaných informácií.

Existuje nejaký vedecký dôkaz, ktorý by potvrdil, že i9 informované fľaše naozaj fungujú?

i9 informované fľaše a princípy informačného kódovania boli podrobené celému radu skúšok vykonávaných medzinárodne uznávanými vedcami, ktorí použili spoľahlivé skúšobné metódy, ktoré preukázali, či táto koncepcia / prevedenie naozaj funguje. Technológia, ktorá stojí za výrobkami i9 informovaných fliaš, sa opiera o 30 rokov rozsiahleho výskumu a inovácií a bola celosvetovo ocenená. Viac informácií získate v sekcii Testy i9.

Nákup

Kde si môžem kúpiť i9 informovanú fľašu?

i9 informovaná fľaša sa dá kúpiť priamo na našej webovej stránke www.informovanaflasa.sk pre SR a www.informovanalahev.cz pre ČR alebo cez našich distribútorov.http://www.informovanaflasa.sk/sk/items/item/34

Akú záruku dostanem, keď si kúpim i9 informovanú fľašu ?

Naša spoločnosť ponúka štandartnú záruku na i9 informovanú fľašu a doživotnú záruku na informačný štítok/kód.

Ako si môžem byť istý, že kupujem originál výrobok i9 informovanú fľašu?

Je potrebné, aby ste si výrobok zakúpili na oficiálnej stránke www.informovanaflasa.sk, www.informovanalahev.cz alebo u našich distribútorov.

Pokyny / Návod na použitie

Ako výrobok používať?

Stačí jednoducho naplniť i9 fľašu vodou z vodovodu alebo hocijakým iným zdrojom pitnej vody, čakať cca 3 minúty a potom si už len vychutnávať prirodzene reštrukturovanú vodu.

Ako mám i9 fľašu čistiť?

Vnútro fľaše
Pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu čistite vnútro i9 informovanej fľaše zriedeným octom, ktorý sa dá kúpiť v hociktorých potravinách. Nalejte do fľaše približne 0,5 dcl zriedeného octu a nechajte ho tam asi 10 minút a potom fľašu dôkladne opláchnite čistou vodou.

Zovňajšok fľaše
Vonkajší povrch i9 fľaše čistite iba čistou vodou a nikdy nepúšťajte silný prúd (tlak) priamo na informačný štítok/kód. Pri čistení fľaše nepoužívajte čistiace prostriedky, ktoré obsahujú alkohol alebo iné abrazívne rozpúšťadlá, ktoré by mohli poškodiť alebo odlepiť informačný štítok/kód z fľaše.

Jedlo a proteínové koktaily
Vždy, keď použijete i9 fľašu na miešané nápoje alebo koktaily či iné nápoje, ktoré zanechávajú väčšie škvrny na skle, odporúčame vám, aby ste v takom prípade čistili fľašu so špeciálnou kefou určenú na fľaše.

VAROVANIE! Nepoužívajte kovové kefy na čistenie i9 fľaše, nakoľko tie by mohli poškodiť povrch fľaše a vy by ste stratili nárok na záruku.
Po vyčistení fľaše kefou je potrebné, aby ste opatrne vyčistili aj samotnú kefu, a to najmä zvyšky jedla, ktoré zvyknú uviaznuť medzi štetinami, čo časom spôsobí nárast baktérií.

Neumývajte i9 fľašu v umývačke riadu, nakoľko by mohlo dôjsť k poškodeniu informačného štítku/kódu a v ňom obsiahnutých a uložených informácií.

Údržba

Môže dôjsť k poškodeniu informačného štítku/kódu na fľaši?

Áno môže a to veľkým nárazom, pôsobením tlaku alebo trenia. V tom prípade by ste stratili záruku na informačný štítok/kód nakoľko došlo k fyzickému poškodeniu nesprávnym používaním.

Dá sa i9 informovaný štítok/kód vymeniť?

V takomto prípade treba napísať požiadavku na info@informovanaflasa.sk alebo info@informovanalahev.cz. Od zákazníka s takouto požiadavkou sa bude vyžadovať doklad o kúpe výrobku.

Bude moja záruka poškodením fľaše alebo nálepky zrušená?

Porušenie alebo závažné poškodenie fľaše bude viesť k zrušeniu záruky na výrobok. Odstránenie, napúšťanie farbou alebo poškodenie informačného štítka alebo číselného kódu na štítku ruší platnosť záruky. Poškodené informačné štítky/kódy nemusia uchovať vlastnosti reštruktúrovanej vody.

Komentáre

Komentáre

Leave a Comment