Niektoré magické postupy sú vo svojej podstate veľmi jednoduché

Pridal / 15th apríl, 2015 / Blog Category #3 / Bez komentárov
Niektoré magické postupy sú vo svojej podstate veľmi jednoduché, pričom ich pôsobenie je mimoriadne účinné. Jeden z účinných rituálov využívajúcich k svojmu úspechu jednoduché princípy je programovanie vody. Voda je v ezoterických systémoch spájaná s hlbokou dedičnou múdrosťou, láskou a duchovnými pravdami. Voda má niekoľko veľmi zaujímavých vlastností, ktoré sa ponúkajú k tomu, aby sme ich využili- okrem iného dokáže prijímať a prenášať informácie zo svojho okolia. Telo človeka je tvorené zo 70% vodou. Na základe týchto faktov vznikol tento rituál.
Budeme potrebovať ….

pohár, pokiaľ možno číri, bez obrázkov, do ktorého nalejeme čistú pitnú vodu, kúsok papiera a ceruzku. Na papier napíšeme naše priania, alebo ešte lepšie nakreslíme jednoduchý symbol, ktorý je symbolizuje. Dôležitá je forma, akou svoje priania formulujeme. Aktivovaná voda, ktorú neskôr vypijeme roznesie informácie, ktoré sme do nej vložili ku každej bunke nášho tela. Z toho je zrejmé, že nepôsobí na veci mimo nás.
Nesmieme zabudnúť, že toto kúzlo nie je zamerané von, ale dovnútra. Tak, že pôsobíme najprv sami na seba. Tak, ako sa mení naše vnímanie sveta, mení sa aj svet sám .. Samotné prevedenie vyzerá takto: na papierik, na ktorý sme si nakreslili symbol charakterizujúce naše priania, alebo ho vypísali postavíme pohár s vodou , potom k nej z dvoch strán priložíme dlane tak, ako by sme ju chceli chrániť a zahrievať. Sústredíme sa na to, čo chceme, aby bolo naprogramované do vody a takto sústredenie vydržíme po dobu, po akú nám nebude robiť problém sústredenie udržať stačí cca 40 sekúnd až 5 min. Dĺžka nie je ani tak dôležitá, ako skôr sila vašej myšlienky a Vaše sústredenie. Po ukončení programovania vodu vypite. Predstavujte si, ako sa rozlieva po vašom tele a prenáša so sebou silu, ktorú ste do nej vložili.

Komentáre

Komentáre


Leave a Comment