DUOZON

Pridal / 21st október, 2015 / Nezaradené / Bez komentárov

AQUA CDS2 je Oxid chloričitý (Chlór dioxid) 0,3% (500ml)

S koncentráciou až nad 2000 ppm!

100% kvalita.

Zloženie: Oxid chloričitý roztok 0,3%. AQUA CDS2 je vodný roztok nasýtení oxidom chloričitým s koncentráciou nad 2000 ppm. Oxid chloričitý je selektívny oxidant s výbornými antibakteriálnymi a detoxikačnými vlastnosťami. Ničí spoľahlivo baktérie, vírusy, parazity a plesne tým, že naruší ich povrch oxidáciou. Reaguje výhradne s patogénnymi mikroorganizmy a nenarušuje črevnú mikroflóru. Oxid chloričitý je látka schválená na úpravu pitnej a bazénovej vody.

CDS2 – Chlorine Dioxide AQUA je variant MMS. CDS2 AQUA používa metódu reakcie chloritanu sodného a hydrogénsíranu sodného. Ide o iný chemický výrobný postup, ktorého cieľom je získať rovnakú účinnú látku – oxid chloričitý, ale v čistejšej forme, bez vedľajších produktov, ktoré vznikali pri chemickej reakcii chloritanu s kyselinou citrónovou a ktoré spôsobovali u niektorých ľudí zvracanie, hnačky a prekyslenie organizmu (obzvlášť u dlhodobého užívania).

Všetko práve kvôli použitiu kyseliny citrónovej vo výrobnom procese (ako vedľajší produkt reakcie vzniká napr. Chlór, chlorovodík, kyselina chlórna, chloritany a chlorečnany).

Terapeuti odporúčajúci MMS tieto prejavy popisovali v pozitívnej rovine ako prejavy detoxikácie organizmu (telo vylučuje mŕtve patogény). V skutočnosti to ale mohla často byť len prirodzená reakcia organizmu na toxicitu vedľajších produktov chemickej reakcie. A tiež výsledok acidózy – poklesu pH telesných tekutín (prekyslenie žalúdka, čriev a celého organizmu) ako dôsledok dlhodobého požívania.

 

CDS2 AQUA je posledná, nová verzia CDS, kedy sa v oddelenej nádobe nechá reagovať chloritan sodný – NaClO2 s hydrogénsíranom sodným – NaHSO4 a vzniká najčistejší roztok ClO2 vo vode, kde nie sú žiadne nežiadúce a škodlivé zlúčeniny. Je to najčistejšia známa verzia oxidu chloričitého, kedy je vo vode skoro 100% čistota ClO2, možno povedať, že 99,9%, čo oproti starej MMS s kys.citrónovou, kde bola čistota len 65% je veľký technologický pokrok a obrovský krok dopredu vzhľadom k užívateľovi a užívateľské vľúdnosti k organizmu aj účinnosti.

(CDS2 je treba skladovať v úplnej tme a lepšie v chlade a možno ho piť od 25 do 300 ppm, teda až 3x silnejšie ako staré CDS s kyselinou citrónovou alebo HCl, bežná koncentrácia CDS2 na pitie je od 50 do 200 ppm, podľa tolerancie konkrétnej osoby, na koži je možné používať bežne 500 až 2000 ppm. Nariedené CDS2 AQUA vydrží pri správnom skladovaní až týždeň, ale odporúčam ho robiť radšej čerstvé, max. na 2-3 dni dopredu a vždy chrániť
pred svetlom, hlavne slnečným. Koncentrát, dobre uskladnený v skle, chlade a tme vydrží 3-6 mesiacov. )

Upozornenie: Vďaka svojej čistote je CDS2 AQUA a MMS s hydrogensíranom sodným znateľne silnejšia, než jej predchodcovia a môže spôsobiť u organizmu silnú detoxikačnú reakciu najmä ak je človek zanesený veľkým množstvom patogénov alebo väčšími a dlhodobými dávkami chemických liekov. Ak je takýto stav organizmu známy, je potrebné veľmi pozvoľna navyšovať od malých dávok a malej koncentrácie a vyhnúť sa tak prudkému a horšie zvládnuteľnému detoxu, ktorý môže byť pre človeka nepríjemný a ťažko znesiteľný. Miera čistenie organizmu sa reguluje indi individuálnymi dávkami.

 

MMS2

 

 

 

 

 

Komentáre

Komentáre


Leave a Comment